Zestawy promocyjne – Cambridge Audio CXN + CXA80 – YOYO S gratis! – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Zestawy promocyjne – Cambridge Audio CXN + CXA80 – YOYO S gratis!
5594
single,single-post,postid-5594,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
yoyo_s

Tylko teraz przy zakupie zestawu Cambridge Audio CXN + CXA80 – otrzymasz PRZENOŚNY GŁOŚNIK BLUETOOTH YOYO S gratis!

YOYO (S) oznacza małe, zewnętrzne urządzenie, czyli dokładnie to czym jest głośnik. Zwarta budowa i mobilność. Poza tkaniną, (S) posiada szereg elementów wybranych w celu zapewnienia największej wydajności i wysokiej jakości wykonania, które można uzyskać od głośników tej wielkości. Dlatego dźwięk na pewno nie jest słabej jakości.

(S) mieści dwa szerokopasmowe przetworniki, subwoofer oraz pasywny radiator basowy – to jest ten element, który widać w tylnej części głośnika i charakteryzuje sposób, w jaki (S) dostarcza w pełni czułe i dokładne dźwięki basowe do urządzenia audio.

yoyos

STEROWANIE GESTAMI
Dotykowy panel sterowania umożliwia również sterowanie za pomocą gestów. Możesz przesunąć dłonią wzdłuż panelu od lewej do prawej strony, aby Grać I Następnyi od prawej do lewej aby Pauza bez naciskania przycisków.

ŁADOWANIE USB
Niezależnie od tego jak bardzo kochamy nasze smartfony, żywotność baterii często nas zawodzi. Dlatego też dodaliśmy złącze ładowania USB, więc nawet kiedy nie jesteś podłączony do sieci możesz doładować baterię w telefonie.

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY
Jeśli połączenie nadejdzie, gdy będziesz podłączony, możesz podjąć rozmowę z głośnika poprzez wbudowany mikrofon i cieszyć się wysokiej jakości rozmową. A jeśli pomieszczenie będzie pełne ludzi… no coż, mogą przyłączyć się do rozmowy.

ŻYWOTNOŚĆ BATERII
(S) zapewnia 14-godzinny okres pracy baterii przenośnej. Tak więc potrzebujesz 14-godzinnej imprezy lub dwóch 7-godzinnych kolacji lub 7 dwugodzinnych filmów lub 14 jednogodzinnych sesji Zumby, zanim ponownie naładujesz baterię.

WYSOKIEJ JAKOŚCI TKANINA Z MARTON MILLS
Chcieliśmy, aby głośniki Yoyo oferowały brytyjskie brzmienie w brytyjskim stylu, dlatego we współpracy ze światowej sławy tkaczami z zakładów Marton Mill, którzy wytwarzają wysokiej jakości tkaniny od 1991 roku, opakowaliśmy nasze głośniki w 100% wełnę czesankową.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Przedstawiona oferta promocyjna ma charakter informacyjny,  nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.