Odtwarzacze sieciowe AXN10 i MXN10 dołączają do uznanej rodziny urządzeń streamingowych Cambridge Audio StreamMagic, oferując wyjątkową wartość i nową obudowę.

Kochająca muzykę brytyjska marka, Cambridge Audio, wprowadziła na rynek AXN10 i MXN10, dwa nowe odtwarzacze sieciowe, w nowych rejonach cenowych i o nowych rozwiązaniach konstrukcyjnych do słynnej linii StreamMagic.Od radia internetowego, przez usługi strumieniowego przesyłania muzyki, aż po Twoją własną cyfrową kolekcję muzyki, nowe dedykowane odtwarzacze serwują wszystko w dobrym stylu, oferując również prostą obsługę za pomocą aplikacji StreamMagic.

Pełnowymiarowy AXN10 w limitowanej edycji dołącza do otwierającej naszą ofertę serii AX produktów, dodając do niej opcję strumieniowego przesyłania muzyki. Nowe urządzenia pomyślane zostały jako uzupełnienie oferty wzmacniaczy zintegrowanych, odtwarzaczy CD i tunerów z serii AX.

 

MXN10 oferuje te same funkcje w bardziej kompaktowej obudowie, dzięki czemu będzie dyskretnym i łatwym sposobem na dodanie strumieniowania do dowolnego systemu muzycznego – pozwoli również na unowocześnienie zestawu vintage.
Obydwa odtwarzacze oferują niewiarygodną jakość w swojej cenie, korzystając kosztownych i stałych inwestycji firmy Cambridge Audio w badania i rozwój technologii przesyłania strumieniowego, które zaowocowały wieloma nagradzanymi produktami, w tym odtwarzaczem sieciowym CXN V2 i systemami all-in-one Evo.

„W Cambridge Audio wierzymy w oferowanie naszym słuchaczom wyboru; ważne jest, aby oferować różnorodne trasy do muzyki, którą kochasz. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć rodzinę StreamMagic o jeszcze większą liczbę słuchaczy na całym świecie” — mówi dyrektor generalny Cambridge Audio, Stuart George.

Cambridge Audio AXN10 będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 2990 zł , MXN10 będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 2490 zł.

Odwiedź: www.cambridgeaudio.com