MOON ma przyjemność ogłosić nową wersję swojego bestsellerowego wzmacniacza zintegrowanego 250i. Wzmacniacz ten ma poprawione układy wzmacniające, nową osłonę zasilacza i po raz pierwszy w historii firmy, wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy MM. 250i to analogowy klasyk dizajnu, który zapewnia jakość dźwięku, z której słynie MOON, w dodatku w wyjątkowej formie.

Fundamentami nowego wzmacniacza MOON 250i v2 są poprzednie, wielokrotnie nagradzane modele. Poprawiony układ wzmocnienia przekłada się na wyższą jakość dźwięku, a dodanie przedwzmacniacza gramofonowego MM zwiększa funkcjonalność urządzenia. Gramofon możemy teraz podłączyć bezpośrednio do 250i, co oszczędza miejsce na półce, zmniejsza koszty systemu oraz pozwala słuchaczowi cieszyć się naturalnym i precyzyjnym dźwiękiem płyt winylowych.

Wszystkie te zmiany zmieściły się w klasycznej obudowie MOON 250i, wzmacniacza zbudowanego w duchu precyzyjnej inżynierii firmy MOON, spełniając tym samym jej standardy. Charakteryzuje się on prostotą obsługi i dającą niesamowitą satysfakcję, pełną kontrolą nad ustawieniami. Dostępny jest w kolorze czarnym lub dwukolorowym: czarnym ze srebrnym wykończeniem.

250i v2 oferuje zarówno piękny płynny, kontrolowany dźwięk, jak i ponadczasowy dizajn. To brama do świata tej kanadyjskiej firmy, dzięki której możemy rozpocząć podróż na KSIĘŻYC.

Główne cechy MOON 250i v2:

  • Sześć wejść liniowych.
  • Przedwzmacniacz gramofonowy MM.
  • Wyjście słuchawkowe typu duży jack (1/4”) znajdujące się na przednim panelu.
  • Moc wyjściowa w klasie A do 5 W, dająca niezrównany dźwięk.
  • Precyzyjnie dopasowane, autorskie tranzystory wyjściowe MOON, dające lepszą odpowiedź basową i dokładniejszą reprodukcję dźwięku.
  • Niska temperatura robocza zapewniająca wyjątkowo długą żywotność.
  • Sztywna konstrukcja obudowy minimalizująca skutki wibracji zewnętrznych.

Cena detaliczna 12 888 zł brutto

Więcej informacji: www.simaudio.com