Amerykański magazyn „Positive Feedback” opublikował entuzjastyczną recenzję przełącznika LAN Nordost QNET.

Marshall Nack, który przygląda się nowej linii produktów Nordost QRT, nie mógł się doczekać, kiedy dostanie w swoje ręce nasz nowy przełącznik ethernetowy. W swojej recenzji Marshall prawie nie mógł uwierzyć we wpływ, jaki QNET wywarł na jego system:

„…był to wyraźny krok naprzód z niewielkimi zmianami we wszystkich dziedzinach i jedną dużą. Transformacja głębi sceny dźwiękowej była niezwykła, ponieważ płaska przestrzeń stała się głęboka. Wrażenie 3D było tak mocne, że zadałem sobie pytanie, czy to może być artefakt?”.

Jednak po odsłuchaniu kolejnych utworów utwierdzał się w przekonaniu, że to wcale nie jest artefakt, tylko wyraźna poprawa:

„Kiedy firma Nordost wypuściła na rynek swój przełącznik QNET Ethernet, od razu byłem nim zainteresowany. Podejrzewałem, że wpłynie on na dźwięk w podobny sposób, jak jej zasilacz liniowy QSOURCE, i słyszałem, że dokładnie to robi. Oba komponenty są szczególnie dobre w przekazywaniu atmosfery, detali o niskim poziomie i finezji barw. QNET jest niesamowity w odtwarzaniu przestrzeni i wymiarów… Używanie ich w tandemie zapewnia lepszy dźwięk”.

Cały test pod LINKIEM