Kabel ethernetowy Nordost Valhalla 2 Ethernet Cable został przetestowany przez dwa pisma: „Audiophilia” oraz „Mono & Stereo”. Recenzenci, Matej Isak z „Mono & Stereo” i Anthony Kershaw z „Audiophilia”, byli pod takim wrażeniem tego wyjątkowego kabla cyfrowego, że OBYDWIE publikacje przyznały mu nagrody — nagrodę Best Buy Mono & Stereo oraz nagrodę Audiophilia Star Component! Oto, co redaktorzy mieli do powiedzenia o tym fantastycznym kablu:

„Nordost Valhalla V2 Ethernet oferował inny, wyraźniejszy i bardziej skupiony obraz, brzmiąc mniej jak mechaniczna pulsująca narracja, a bardziej jak pewny, niczym nieupiększony obraz dźwiękowy”.
– Matej Isak, „Mono i Stereo”

Cały test pod LINKIEM
https://www.monoandstereo.com/2022/01/nordost-valhalla-v2-ethernet-cable.html

„Czas spędzony z zestawem kabli Valhalla 2 był muzycznie intensywny, pouczający, a czasami oszałamiający z powodu ich wyjątkowego wpływu na mój system. To wspaniały zestaw, mający cały swój wyraz w cudownym kablu Ethernet Nordost Valhalla 2. Jeśli masz muzykalny, rozdzielczy system pracujący z pomieszczeniem w synergii, ośmielam się zarekomendować do niego te kable. Gorąco je polecam!”
– Anthony Kershaw, „Audiophilia”

Cały test pod LINKIEM
https://www.audiophilia.com/reviews/2021/10/26/btfbhey64klhz110jltl0tnad7632t