English Electric w ramach Chord Company – Audio Center Poland
Audio Center Poland | English Electric w ramach Chord Company
6747
single,single-post,postid-6747,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ee

Marka English Electric jest własnością firmy Chord i będzie funkcjonowała w ramach struktur projektowania, produkcji, sprzedaży i dystrybucji firmy Chord. W związku z tym mamy nadzieję i oczekujemy, że przyjmiecie odpowiedzialność za dystrybucję tej nowej marki na swoim terytorium.

English Electric jest znaną marką. To firma inżynieryjna, która produkowała szeroką gamę wyrobów przemysłowych, począwszy od samolotów, poprzez lokomotywy kolejowe, generatory energii elektrycznej, silniki elektryczne, aż po wczesne komputery itp… Ich flagowym produktem był odrzutowiec przechwytujący Lightning, dzięki czemu była obecna (i głośna) na niebie od lat 60. po 80.

Firma Chord nabyła pełne prawa do używania nazwy i logo English Electric (w załączniku).

PRODUKT: Pierwszym produktem wprowadzonym pod nową marką English Electric jest EE 8Switch, 8-portowy przełącznik Gigabit Streaming Audio.

ee-8switch-002-72

Kable Chord zostały zaprojektowane tak, aby sygnał, który przemieszcza się pomiędzy elementami sprzętu hi-fi, pozostał w niezmienionej formie. Do tej pory zbyt mało uwagi poświęcano jednak jakości sprzętu odpowiedzialnego za sygnał we wczesnych stadiach przesyłu, w tym przypadku przy przesyle plików audio pomiędzy elementami hi-fi. Zazwyczaj służący do tego sprzęt produkowany jest przez firmy komputerowe, a w tej branży ogromna konkurencja i niskie marże powodują, że istnieje ogromna presja na obniżanie kosztów, co powoduje, że tego typu sprzęt ma słabą jakość. A, jeśli chodzi o jakość dźwięku, nawet niewielkie zmiany w torze mogą dawać duże efekty końcowe.

English Electric EE 8Switch został zaprojektowany po to, aby dostarczyć jak najlepszy sygnał do odtwarzacza plików audio. Próby, jakie przeprowadziliśmy, wykazały, że zmiana przełącznika LAN na EE 8Switch daje ogromną zmianę w dźwięku.

CZAS:

English Electric EE 8Switch będzie dostępny w Wielkiej Brytanii od 31.03.2020.
Cena detaliczna wyniesie ok. 2290 zł

Wkrótce opublikujemy więcej informacji o produkcie.