Interkonekty Wireworld Stream Audio – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Interkonekty Wireworld Stream Audio
6786
single,single-post,postid-6786,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ww2020

Fort Lauderdale, Floryda — Wireworld Cable Technology, jeden z najbardziej znanych i szanowanych producentów wysokiej klasy kabli audio i video, ogłasza wprowadzenie na rynek nowych interkonektów – Stream Audio. Te wysoce elastyczne kable o przekroju 25 wykorzystują opatentowaną geometrię przewodnika Wireworld’a, DNA Helix, w połączeniu ze 100% ekranowaniem i autorską izolacją Composilex 3, by podnieść jeszcze wierność odtwarzania dźwięku zarówno w domowych, jak i profesjonalnych systemach audio. Te zaawansowane rozwiązania zostały opracowane w trakcie licznych testów odsłuchowych, w czasie których porównywano prototypy tych kabli do praktycznie rzecz biorąc bezstratnych bezpośrednich połączeń między komponentami.

Opatentowana geometria przewodnika DNA Helix (Delineated Neutralizing Array) (numery patentowe 8 569 627 i 9 620 262) ma skręconą, dwuwarstwową wewnętrzną strukturę z ośmioma oddzielnymi wiązkami, które są całkowicie równolegle, aby uniknąć strat elektromagnetycznych „prądów wirowych”, powstających w konwencjonalnych przewodach splatanych i litych. Ta unikalna technologia zmniejsza błędy synchronizacji, zapewniając słyszalną i mierzalną poprawę w zachowaniu oryginalnych muzycznych detali, naturalności brzmienia i dynamicznej ekspresji.

100% pokrycie ekranowaniem jest bardzo skuteczne w blokowaniu zewnętrznych zakłóceń, ale w kablach generowany jest słyszalny szum tryboelektryczny. To właśnie jest powód, dla którego Wireworld zainwestował ponad dekadę prac rozwojowych w opracowanie trzech generacji izolacji kompozytowych o nazwie Composilex. W interkonektach Stream materiał izolacyjny Composilex 3 minimalizuje zakłócenia tryboelektryczne, ukazując realistyczną strukturę harmoniczną i przestrzenność oryginalnego dźwięku.