WIREWORLD PLATINUM STARLIGHT 8 USB 2.0 – Audio Center Poland
Audio Center Poland | WIREWORLD PLATINUM STARLIGHT 8 USB 2.0
7333
single,single-post,postid-7333,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ww

Trzecia generacja interkonektu USB

W ciągu dekady od wprowadzenia oryginalnego interkonektu USB Platinum Starlight, seria ta zyskała wyjątkowe uznanie, zarówno ze strony profesjonalnych recenzentów audio na całym świecie, jak i użytkowników. Przeniesienie tego sukcesu na jego nową generację wymagało opracowania nowej geometrii przewodników, zastosowania lepszych ekranów i najlepszego dostępnego materiału izolacyjnego.

P2M_8

Wyjątkowa geometria przewodników Uni-Path firmy Wireworld minimalizuje zakłócenia i przesłuchy, dzięki czemu jest on znacznie lepszy niż poprzednie konstrukcje. Kabel wykorzystuje również ekrany o podwójnej grubości oraz w pełni izolowany i filtrowany przewód zasilający, aby zmaksymalizować czystość dźwięku. Niezwykle cicha izolacja Composilex 3 redukuje szum tryboelektryczny w przewodach sygnałowych, maksymalizując pochłanianie szumów izolowanego przewodu zasilającego.

Te zaawansowane cechy konstrukcyjne i poprawione materiały sprawiają, że Platinum Starlight 8 USB to najlepszy dostępny kabel do odtwarzania naturalnego akustycznego instrumentów i głosów.

P2A_8

Ten flagowy kabel USB2.0 trzeciej generacji wyposażono we wtyki z włókna węglowego i pięć opcji zakończenia, w tym z najnowszym złączem typu C. Wzorem poprzednich generacji przewodniki sygnałowe wykonano z litego srebra, a przewody zasilające izolowane są w płaskim profilu zewnętrznym. Poprawki w stosunku do poprzedniego modelu Platinum Starlight 7 obejmują wyjątkowo cichą izolację Composilex 3 i ekskluzywną geometrię Uni-Path, która minimalizuje zakłócenia, zapewniając realistyczną jakość dźwięku.

Print

„Naszym celem dla Platinum Starlight 8 było stworzenie kabla USB o niesamowitej czystości harmonicznej i dynamicznej ekspresji naukowego standardu referencyjnego, bezpośredniego połączenia między komponentami” – komentuje projektant Wireworld i prezes David Salz. I dodaje – „Uważamy, że ten kabel jest najbliżej osiągnięcia tego celu”.

Print

Platinum USB 8 jest obecnie na końcowym etapie projektowania i gdy tylko dokonamy niewielkiej zmiany oprzyrządowania, przejdziemy do jego produkcji. Zdajemy sobie sprawę, że cierpliwie melomani cierpliwie czekali na ten model, dlatego przepraszamy za opóźnienie – ale zapewniamy, że warto było czekać!