Audio Center Poland | Zappiti NAS RIP 4K HDR
5572
single,single-post,postid-5572,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
zappiti-nas-4k-hdr-3021x1902

Wydajny, ośmiokomorowy NAS z funkcją ripowania płyt CD, DVD i Blu-ray, Blu-ray 3D oraz 4K UHD.

Zappiti NAS RIP 4K HDR jest optymalnym wyborem wszędzie tam, gdzie zależy nam na zbudowaniu wysokiej klasy biblioteki filmów i płyt audio. Osiągnięto to przez zastosowanie wydajnych procesorów i autorskiego oprogramowania. Dzięki temu NAS RIP może się stać centrum domowego systemu audio-wideo.

To system zaprojektowany od podstaw przez inżynierów Zappiti tak, aby przechowywanie i ripowanie plików audio i wideo było bezpieczne, a korzystanie z nich możliwie najłatwiejsze. NAS RIP, zaprojektowany i złożony we Francji, jest skalowalny i może pracować nawet jeśli któryś z dysków twardych ulegnie uszkodzeniu, bez niebezpieczeństwa utraty zgromadzonych na nim materiałów.

Nasza baza informacji o filmach o nazwie Zappiti Db zawiera dane o ponad 1 200 000 tytułach filmowych, w tym DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D i 4K UHD, a także 2 000 000 płytach CD z całego świata.

System może „rosnąć” wraz z kolekcją – kolejne dyski można dodawać z czasem. Pojedynczy NAS RIP 4K HDR pozwala na zapisanie do 120 000 płyt CD, 12 000 płyt DVD, 2000 płyt Blu-ray lub 1000 tytułów 4K UHD. Kilka serwerów Zappiti NAS można złożyć w pojedynczy system, powiększając bibliotekę niemal w nieskończoność.

Zappiti NAS RIP 4K HDR gwarantuje bezpieczne przechowywanie całe kolekcji w profesjonalnym systemie RAPID-5. Jeśli jeden z dysków zostanie uszkodzony dane są automatycznie zapisywane do dysku zapasowego, bez straty choćby jednego bita informacji. Uszkodzony dysk można wymienić bez wyłączania serwera.

Zappiti NAS RIP 4K HDR – cena detaliczna 10 599zł