O firmie

AUDIO CENTER POLAND jest polskim przedstawicielem najważniejszych i najciekawszych firm specjalizujących się w produkcji urządzeń audio i audio-wideo. Dobór marek dokonywany jest przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu kupujący otrzymują wysokiej klasy, wyrafinowane systemy przeznaczone do słuchania muzyki i oglądania filmów z wszystkich przedziałów cenowych, niezależnie od tego, czy źródłem dźwięku w ich systemach jest gramofon, odtwarzacz CD, Blu-ray, czy streamer – każdy z tych formatów traktowany jest w równie solidny i uczciwy sposób.

Oprócz rzetelności w doborze komponentów, oferta Audio Center Poland wyróżnia się także dzięki wyspecjalizowanemu, wysokiej klasy serwisowi – zarówno gwarancyjnemu, jak i pogwarancyjnemu. Firma ma swoje oddziały w Krakowie i w Bielsku Białej, ale produkty z jej oferty można nabyć na terenie całej Polski, ponieważ współpracuje z ok. 50 salonami audio. W ofercie ACP znajdziemy wiele uznanych marek, m.in. Monitor Audio, Cambridge Audio, Pro-Ject, REL, Arcam, Moon, Roksan, Ruark Audio, Nordost, Wireworld, Chord Electronics, The Chord Company. Audio Center Poland zawdzięcza swój sukces specjalistom stale doskonalącym swój warsztat pracy.
A miarą sukcesu jest powiększająca się systematycznie ilość zadowolonych klientów.

KIM JESTEŚMY

Audio Center Poland jest firma dystrybucyjną, polskim przedstawicielem firm, oferujących produkty audio video dla wymagających melomanów. Jesteśmy przedstawicielem wyselekcjonowanej grupy marek, dobranych przez nas pod kątem reputacji firmy, dźwięku, jak również serwisu. Szanując naszych klientów, starając się o to, aby byli otoczeni przyjaznymi ludźmi, mieli dostęp do budzących zaufanie produktów staramy się utrzymać wysokie standardy i tego samego wymagamy od firm, które reprezentujemy.

SPRZEDAŻ DETALICZNA
Audio Center Poland współpracuje z ponad pięćdziesięcioma sklepami na terenie całej Polski, a liczba ta wciąż rośnie. Sukces zawdzięczamy naszym współpracownikom i zadowolonym klientom. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w branży audio, która ma w ciągłej ofercie wszystkie oferowane przez producentów urządzenia, kolumny i akcesoria, dzięki czemu klienci współpracujących z nami sklepów mogą posłuchać dowolnej kombinacji marek.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom z zakresu zarządzania i rzetelności biznesowej udało się nam zbudować sprawnie działającą sieć sprzedaży dystrybucyjnej. Pracujemy na nowoczesnych i dostosowanych rozwiązaniach informatycznych oraz logistycznych.

NOWY DOM
W 2013 r firma znalazła swój nowy dom, w wybudowanym od podstaw na obrzeżach Krakowa nowoczesnym, należącym do niej budynku. W przestronnych, pięknie urządzonych wnętrzach swoje miejsce znalazły biura, pokój konferencyjno-odsłuchowy oraz magazyn. Dzięki temu połączeniu jesteśmy w stanie błyskawicznie reagować na potrzeby klientów, skracając tym samym czas oczekiwania na produkty.

SERWIS
Audio Center Poland pracują specjaliści oddani swojej pracy, stale podnoszący swoje kompetencje i doskonalący swoje umiejętności. Dysponujemy własnym, w pełni wyposażonym działem serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jego jakość jest stale monitorowana przez naszych partnerów.

A to wszystko po to, aby muzyka była jedynym, co Państwa będzie interesowało – reszta jest w naszych rękach.