Audio Center Poland | CAMBRIDGE AUDIO TOPAZ SR20 – TEST NA PORTALU AUDIOADVICE.COM Amplituner AV
5143
single,single-post,postid-5143,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
topaz20

SR20 jest jedną z ciekawszych propozycji nie tylko dla początkujących, ale również dla zaawansowanych melomanów audio. To amplituner stereofoniczny wyposażony m.in. w wejścia cyfrowe, a także bardzo dobry przedwzmacniacz gramofonowy. Jego test opublikował właśnie portal AudioAdvice.com, pisząc o „dużym zapasie mocy”, „świetnym wyposażeniu w wejścia i wyjścia”, a także świetnej „tłumionej obudowie o niskich rezonansach”.

W podsumowaniu czytamy:

„Cambridge Audio Topaz SR20 przeznaczony jest dla osób myślących na serio o świetnym stereofonicznym dźwięku, ale mających ograniczony budżet. Naszym zdaniem będzie perfekcyjnym wyborem dla tych, którzy mają już parę kolumn, ale ich wzmacniacz lub amplituner nie jest zbyt dobry.

Przedwzmacniacz gramofonowy jest świetnym dodatkiem dla wszystkich, którzy kupują swój pierwszy gramofon, co pozwoli im zaoszczędzić pieniądze na tym elemencie. Wejścia cyfrowe pozwolą uzyskać wspaniały brytyjski dźwięk przy korzystaniu z odbiornika TV, którego brzmienie będzie dzięki temu znacznie lepsze.”

Cały test pod LINKIEM