Audio Center Poland | Fantastyczny test streamera/przedwzmacniacza CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ w „What Hi-Fi?”
5938
single,single-post,postid-5938,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
cambridge1

Brytyjski magazyn „What Hi-Fi?” opublikował fantastyczną recenzję topowego odtwarzacza plików i jednocześnie przedwzmacniacza, modelu Edge NQ Cambridge Audio. Urządzenie otrzymało maksymalną liczbę punktów (5/5):

„Znakomity – to jedyne słowo, które może być użyte do opisania Edge NQ. Równie dobrze sprawdza się jako osobny przedwzmacniacz w cenie z okolic 1300 funtów, jak i DAC oraz streamer, za które zapłacilibyśmy po 1000 funtów (każdy). A to wszystko w jednej, cudownej obudowie z wyjątkowym wzmacniaczem słuchawkowym na pokładzie.

Krótko mówiąc, jeśli mielibyśmy do wydania 3500 funtów na przedwzmacniacz i streamer, kupilibyśmy Edge NQ. Jeśli mielibyśmy 6000 funtów, dołożylibyśmy do niego wzmacniacz mocy Edge W. Może i Cambridge Audio nie napisało od nowa historii hi-fi, ale to i tak, jak za te pieniądze, fantastyczny system.”

WYNIKI
Dźwięk: 5
Funkcjonalność: 5
Budowa: 5

Cały test pod LINKIEM