Audio Center Poland | Najlepsze produkty wystawy CES według portalu techhive.com CAMBRIDGE AUDIO ALVA TT
6004
single,single-post,postid-6004,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
caatt

Wystawa CES w Las Vegas to doroczne święto elektroniki użytkowej. Prezentuje się tam najnowsze produkty z całego świata. Portal techhive.com wybrał najlepsze produkty tego roku, wśród których znalazł się gramofon ALVA TT firmy Cambridge Audio:

„Precyzyjnie wykonany produkt – zarówno podstawa wykonana z pojedynczego płata aluminium, jak i jednoczęściowe ramie – cyfryzuje sygnał audio w czasie odtwarzania i streamuje go przez łącze Bluetooth do wzmacniacza, aktywnych kolumn lub słuchawek w rozdzielczości 24/96. Głównym elementem wyposażenia jest obsługa kodeka Qualcomm aptX HD, tak więc również urządzenie odbiorcze musi być wyposażone w taki odbiornik, aby uzyskać najlepszy dźwięk, ale współpracować będzie z dowolnym odbiornikiem Bluetooth. Demo, które słyszeliśmy na CES po prostu nas rozwaliło. Jeśli chcecie utrzymać wszystko w duchu old-school, ALVA TT ma również stereofoniczne wyjście, ale nie musicie poświęcać jakości dźwięku dla wygody.”

Cały tekst pod LINKIEM