Audio Center Poland | NORDOST PURPLE FLARE USB w teście brytyjskiego magazynu „Hi-Fi+”
6637
single,single-post,postid-6637,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
MA_Gold300_Walnut_LS_Piano1_M(1)

Brytyjski magazyn „Hi-Fi+”, jeden z najciekawszych tytułów na rynku, opublikował recenzję kabla cyfrowego USB Purple Flare firmy NORDOST.

To kabel przeznaczony do transmisji sygnału ze źródła cyfrowego – streamera, komputera – do przetwornika cyfrowo-analogowego. Jest idealnym rozwiązaniem dla entuzjastów hi-fi, którzy wymagają złącz micro-B lub mini-B. Ten budowany na zamówienie kabel USB składa się z czterech posrebrzanych przewodów OFC zamkniętych w dielektryku FEP przy użyciu innowacyjnego procesu wytłaczania firmy Nordost. Podwójnie ekranowana konstrukcja zapewnia niezrównaną integralność dźwięku.

W podsumowaniu testu czytamy:

„Przejrzystość i spójność to najważniejsze elementy, które otrzymujemy z Purple Flare USB. Blachy połyskują i gasną bez wysiłku na czarnym tle. Bębny są mocne i realistyczne. Wokale są naturalne, zarówno pod względem ich wymiarów, jak i tonacji. Transjenty pokazywane są na całej scenie dźwiękowej z wysoką precyzją i SĄ (gra słów zamierzona). Purple Flare zapewnia najwyższą jakość dźwięku w niewiarygodnie przystępnej cenie.”

„Hi-Fi+” Issue 171

Cały test pod LINKIEM