Audio Center Poland | NORDOST VALHALLA V2 Test w magazynie „HIFICRITIC”
6490
single,single-post,postid-6490,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
valhalla

Wyróżnienie: „HIFICRITIC Audio Excellence”

Nordost jest jednym z najważniejszych producentów okablowania na świecie. Dzięki własnym patentom i kontroli nad każdym elementem produkcji może zagwarantować zgodność swoich deklaracji z rzeczywistością. Na szczycie jego oferty znajduje się seria Valhalla, teraz w wersji V2. Jej entuzjastyczny test zamieścił brytyjski magazyn „HIFICRITIC”, nagradzając pełen system tego okablowania wyróżnieniem „HIFICRITIC Audio Excellence”:

„Valhalla 2 daje niesamowitą poprawę, w uzależniający sposób komunikując to, co w muzyce najważniejsze. Szybkość i przezroczystość, cechy z których Nordost jest znany, zostały w nowej serii zachowane, ale teraz dostajemy również wyższą dynamikę i bardziej autentyczny barwowo dźwięk. To bardziej kolorowy przekaz – tam, gdzie to jest potrzebne – i jednocześnie ciemniejszy. Jeśli w systemie mamy również kabel zasilający V2 podstawy muzyczne będą mocno osadzone i nie do ruszenia.”

„HIFICRITIC” April/May 2019