Audio Center Poland | ROKSAN K3
6104
single,single-post,postid-6104,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 

ROKSAN K3 | CAMBRIDGE AUDIO AZUR 851W Wzmacniacze mocy – test w magazynie „Audio-Video”

camb

Magazyn „Audio-Video” opublikował test grupowy wzmacniaczy mocy ze średniej półki cenowej. Znalazły się w nim wzmacniacze Roksan K3 oraz Cambridge Audio Azur 851W. Obydwa pokazały się z jak najlepszej strony i dla każdego redakcja znalazła ciepłe słowa:

„Roksan K3 to przyjemnie, miękko brzmiący wzmacniacz. Nie narzuca detali, raczej chowając je przed słuchaczem, szczególnie w górze pasma, choć jednocześnie zachowuje dobrą rozdzielczość w średnicy. […] Zważywszy na najniższą cenę w teście, jest to bardzo dobra propozycja.”

„Mocnymi stronami Azura 851W są duża analityczność i przejrzystość, połączone z bardzo dobrą dynamiką i żywością barw, choć kosztem pewnego charakterystycznego dla marki ożywienia. […] Ogromna moc oraz możliwość zmostkowania są nie byle jakimi atutami. Urządzenie zdecydowanie warte swojej ceny.”

„Audio-Video” 1-2/2019