Audio Center Poland | THE CHORD COMPANY: EPIC i EPIC X w teście na portalu hifipig.com
6581
single,single-post,postid-6581,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
chord2

Portal hifipig.com opublikował test zestawu kabli firmy The Chord Company, składającego się z kabli cyfrowych Epic Digital RCA i Epic USB, interkonektów analogowych Epic XLR oraz kabli głośnikowych EpicX. Autor recenzji był zaskoczony, jak mocno wpłynęły one na zmianę dźwięku, pomimo że nie był na to przygotowany. Co więcej, był zaskoczony tym, że tak bardzo mu ich brakowało, kiedy powrócił do swojego wcześniejszego systemu okablowania:

„Zaraz po tym, jak kiedy kable znalazły się w swoich opakowaniach Chord Codura, chciałem mieć je z powrotem. Wpływ całego systemu okablowania na dźwięk był ogromny – wszystkie te kable po zainstalowaniu sprawiły, że mój system audio stał się bardziej przezroczysty, bardziej detaliczny, ale bez wywoływania zmęczenia u słuchającego, a także bez jakiegokolwiek zapiaszczenia. Dźwięk był bardziej realny. […] Zmiany, jakie te kable wprowadziły do mojego systemu były niesamowite!”

Cały test pod LINKIEM