EISA FLOORSTANING LOUDSPEAKERS 2021–2022
WOLNOSTOJĄCE ZESPOŁY GŁOŚNIKOWE EISA 2021–2022
Monitor Audio Silver 500 7G

Siódma generacja serii Silver przynosi szeroki zakres innowacji. Wszystkie znalazły zastosowanie w najlepszej, wolnostojącej konstrukcji Silver 500 7G. Wysokotonowy C-CAM (z membraną metalowo-ceramiczną) ma nowy napęd, a membrany RXT II (w głośnikach średniotonowym i niskotonowych) usztywniono udoskonaloną powłoką ceramiczną. Głośniki są mocowane za pomocą prętów zakotwiczonych w tylnej ściance pięknie wykończonej obudowy. Dopracowana zwrotnica kształtuje wyrównaną charakterystykę częstotliwościową, a wszystkie walory techniczne składają się na dźwięk mocny, zrównoważony, czysty i detaliczny.

EISA STREAMING AMPLIFIER 2021–2022
WZMACNIACZ STRUMIENIUJĄCY EISA 2021–2022
Cambridge Audio EVO 150

EVO 150 to urządzenie kompaktowe, wszechstronne i wydajne. Podłączymy do niego nawet “trudne” kolumny i wypełnimy duże pomieszczenie mocnym dźwiękiem. Muzyka może płynąć ze smartfona, komputera i serwisu strumieniującego. EVO 150 jest wszystkim, czego wielu użytkowników może potrzebować teraz i w przyszłości. Wspaniałe wyposażenie obejmuje wejścia zbalansowane, przedwzmacniacz gramofonowy i wiele innych funkcji, więc wrażenie robi też sposób, w jaki wszystko zorganizowano – obsługa jest bardzo łatwa, poczynając od instalacji po sterowanie aplikacją StreamMagic. Z EVO 150 pożytek będzie miała cała rodzina.

EISA DAC 2021–2022
PRZETWORNIK C/A EISA 2021–2022
Cambridge Audio DacMagic 200M

Cambridge Audio zajmuje się przetwornikami C/A już od 1994 roku, a zdobyte doświadczenie widać w najnowszym urządzeniu serii DacMagic. W 200M nawiązano do wcześniejszych projektów solidnością i łatwością obsługi, dodając do tego szerokie spektrum obsługiwanych formatów, aż po 768 kHz/24 bity i DSD512 (przez wejście USB). 200M, wygodny i funkcjonalny, jest nie tylko doskonałym urządzeniem na biurko, pozwalającym podłączyć słuchawki, ale może też być pełnowartościowym komponentem głównego systemu audio, ożywiając jego brzmienie odważną wyrazistością i ekspresyjną detalicznością.

EISA BEST VALUE TURNTABLE 2021–2022
GRAMOFON BEST VALUE EISA 2021–2022
Pro-Ject Debut PRO

Przygotowana z okazji 30-lecia firmy specjalna, wyrafinowana wersja podstawowego gramofonu Pro-Jecta ma wiele udoskonaleń, wśród których jednym z ważniejszych jest nowe ramię z karbonu i stopu metali lekkich. Talerz jest lepiej wytłumiony i niemagnetyczny, a zawieszenie zarówno ramienia, jak i silnika zostało wzmocnione. Nowa wkładka Pick it Pro jest już zamontowana, a gramofon niemal gotowy do pracy. Gramofon przedstawiony jako “ostateczny wyraz koncepcji Debut” brzmi pewnie i angażująco – to nokaut dla konkurencji, mistrz w swojej klasie.

EISA UHD PLAYER 2021–2022
ODTWARZACZ UHD EISA 2021–2022
Reavon UBR-X200

UBR-X200 zapewnia dużą uniwersalność – jest przygotowany do odtwarzania płyt Ultra HD Blu-ray, DVD, CD, SACD i DVD-Audio, także plików wysokiej rozdzielczości przez USB i sieci. Wykonanie obudowy jest pierwszorzędne, a wewnątrz pracuje ośmiokanałowy DAC Burr-Browna i kość MediaTek. Wyposażenie obejmuje zbalansowane wyjścia audio, menu ekranowe pozwala obserwować wszystkie ustawienia, a podświetlany pilot będzie pomocny w salonie kinowym. To obecnie najlepszy odtwarzacz dla fanów fizycznych nośników.