Serwis

Wszystkie dystrybuowane przez Audio Center marki objęte są opieką serwisową.
Służymy pomocą w problemach związanych z funkcjonowaniem zakupionych przez Państwa produktów
– wystarczy wybrać jeden z poniższych sposobów na skomunikowanie się z nami.

W celu ułatwienia procesu płatności oraz zapewnienia wyższego poziomu bezpieczeństwa dla naszych Klientów, wszystkie płatności dotyczące naszych usług i opłat serwisowych są przyjmowane wyłącznie za pośrednictwem karty.

WAŻNE – DLA UŻYTKOWNIKÓW URZĄDZEŃ MARKI CHORD ELECTRONICS

Urządzenia marki Chord Electronics są serwisowane tylko i wyłącznie w serwisie centralnym w Wielkiej Brytanii. Wiąże się to z uzyskaniem tzw RMA czyli pozwolenia z serwisu centralnego na wysłanie urządzenia do UK oraz wysyłką do kraju spoza Unii Europejskiej. Niestety powoduje to znaczne wydłużenie procedury serwisowej i tym samym pobytu urządzenia w serwisie. Przepraszamy za niedogodności z tym związane.

Serwis

Audio Center Poland oferuje kompleksowe wsparcie serwisowe – zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dysponujemy własnym, w pełni wyposażonym działem serwisowym, którego jakość jest stale monitorowana przez naszych zagranicznych partnerów.

Elektroniczne zgłoszenie urządzenia do serwisu

Znajdziecie tutaj Państwo instrukcję mówiącą o tym, jak należy to zrobić oraz inne informacje, które pomogą w szybkim przeprowadzeniu zgłoszenia.

Instrukcje

Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa instrukcje urządzeń będących w naszej dystrybucji. Wystarczy je ściągnąć i otworzyć w przeglądarce PDF.

Aktualizacje oprogramowania

Nowoczesne urządzenia elektroniczne są stale udoskonalane. Nie trzeba już jednak ich wymieniać, aby cieszyć się z tych poprawek – wystarczy ściągnąć najnowszą wersję oprogramowania. Poniżej znajdą Państwo listę najnowszych aktualizacji oprogramowania gotowych do pobrania.

i

Katalogi

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przekrojowym opisem marek oraz spisem dostępnych produktów, zachęcamy do pobrania katalogów. Pomogą one w wybraniu odpowiednich dla Waszego stylu życia urządzeń.

Rejestracja MOON

Tu możesz zarejestrować swój produkt Moon zakupiony z dystrybucji Audio Center Poland i przedłużyć jego gwarancję do 10 lat.

Serwis

p

Warunki serwisowe

z

Wygrzewanie kolumn głośnikowych

Użytkowanie wzmacniaczy audio

Pakowanie gramofonów do wysyłki

Aktaulizacje oprogramowania

I. Wymagania

Aby przeprogramować R1 Mk3 wymagane są:

• komputer z systemem operacyjnym Microsoft,
• kabel USB A-to-A,
• firmware dostarczone przez Ruark Audio.

II. Przeprogramowanie R1

1. Przełącz R1 w tryb DFU („device firmware upgrade”). Robi się to naprawdę w prosty sposób: wybieramy kolejno „Menu” -> „System” -> „SW upgrade” -> „Yes”. Na wyświetlaczu R1 ukaże się wówczas komunikat „Waiting for PC wizard”.

2. Podłącz R1 do komputera korzystając z kabla USB A-to-A.

3. Pobierzmy zarówno update programu (jego nową wersję exe), jak również pliki ze zzipowanego folderu (folderu poddanego kompresji).

4. Otwórz program do przeprogramowania.

Urządzenia USB do poprawnej pracy wymagają użycia „sterownika urządzenia”, który obsługuje komunikację między urządzeniem a komputerem. Aby zainstalować taki sterownik, trzeba mieć uprawnienia administracyjne na używanym przez siebie komputerze. Sterownik R1 sam się rozpakowuje i instaluje się podczas procesu aktualizacji. Jeśli zostanie wyświetlony komunikat o zabezpieczeniach systemu Windows, musisz wybrać opcję „Zainstaluj ten sterownik mimo to”. Jeśli zostanie wyświetlony komunikat „Kontrola konta użytkownika”, należy wybrać „Tak”, gdy zostaniesz zapytany, czy chcesz zezwolić programowi na wprowadzanie zmian w komputerze.

Naciskanie następnie „Dalej” w programie aktualizującym. Sterownik zostanie zainstalowany w oknie „Przygotowanie radia”. Z tego powodu aktywacja przycisku „Dalej” może chwilę potrwać, nawet do 60 s. Jeśli po minucie przycisk nadal jest szary, naciśnij ponownie „Wstecz”, a następnie „Dalej”. Po przejściu przez ten ekran aktualizacja zacznie się instalować. Po zakończeniu R1 uruchomi się ponownie.

Katalogi

Monitor Audio

Anthra

Monitor Audio

HYPHN

Cambridge Audio

AXN10 Odtwarzacz strumieniowy

Cambridge Audio

MXN10 Odtwarzacz strumieniowy

Monitor Audio

Wzmacniacze instalacyjne 2G

Monitor Audio

Seria Platinum 3G

Monitor Audio

Seria Cinergy

Cambridge Audio

Seria AX

Chord Company

Przewodnik po produktach

Roksan

Przewodnik po produktach

Monitor Audio

Seria Monitor

Monitor Audio

Seria Silver