W 235. wydaniu magazynu „Hi-Fi+” ukazał się znakomity test subwoofera REL T/9x w pięknym, czerwonym lakierze.
Jego autor zauważa, że kiedy zostanie on właściwie wyregulowany, nastąpi magiczna przemiana i to nie w subwooferze, a w głośnikach. Z T/9x brzmią one mocniej i lepiej, scena dźwiękowa staje się szersza i głębsza, a średnie tony bardziej otwarte.
W podsumowaniu czytamy:
Różnica między REL T9/x Red a innymi subwooferami z serii T jest na tyle duża, że stanowi ekscytujący krok naprzód dla firmy. Jego szybsze tempo grania sprawia, że trudno go zignorować.
„Sukces T9/x Red sugeruje, że kolejna limitowana edycja może być tuż za rogiem. Nawet jeśli tak nie będzie, mam nadzieję, że jest to pierwszy z nowej linii jeszcze szybszych i jeszcze bardziej dopracowanych subwooferów REL, które mają wszystkie właściwe cechy we wszystkich właściwych miejscach… tak jak T9/x Red”.