Audio Center Poland | AUDIO CENTER POLAND na AVS 2019
6565
single,single-post,postid-6565,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
avs2019

Firma Audio Center Poland zaprasza do przygotowanych przez siebie pokoi na PGE Narodowym. Obecni będziemy w trzech miejscach: luksusowych Sky Boxach 211, 212 i 214.

W tym roku wystawa będzie miejscem premiery kilku, bardzo ciekawych produktów. Firma MOON zaprezentuje premierowo dwa modele 680D oraz 860A v2. Simaudio MOON 680D jest przetwornikiem cyfrowo-analogowym wyposażonym w moduł odtwarzacza plików MiND 2. Do urządzenia można wysłać sygnał Bluetooth aptX, a MiND 2 umożliwia odtwarzanie serwisów streamingowych Tidal Masters, Qobuz Sublime+ i Deezer Hi-Fi. Simaudio MOON 860A v2 to nowa, potężna końcówka mocy typu dual-mono z sygnałem prowadzonym w torze zbalansowanym. W wersji v2 wprowadzono rozwiązania opracowane dla flagowych wzmacniaczy 888. Wzmacniacz oddaje 225 W na kanał przy impedancji 8 Ω, 450 W przy 4 Ω i 750 W w trybie mono.

Także firma Arcam zaprezentuje nowość, wzmacniacz zintegrowany HDA SA30. Zaprojektowany został wokół końcówek mocy pracujących w klasie G. To urządzenie o niezwykłej funkcjonalności, a wśród jego zalet należy wymienić łączność bezprzewodową i możliwość łatwej integracji w systemach typu „custom”. Znajdziemy w nim również topowy system korekcji akustyki pomieszczenia Diract Live, który pomoże wydobyć z urządzenia wszystko to, co najlepsze, także w pomieszczeniach o trudnej akustyce. System Arcama napędzał będzie kolumny MONITOR AUDIO Gold200 G5, które otrzymały w tym roku prestiżową nagrodę EISA.