Audio Center Poland | Nowe logo Audio Center
6126
single,single-post,postid-6126,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ACP_1

Z radością informujemy, że od marca oficjalnie obowiązuje nasz nowy znak firmowy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, jej działaniami na rynku Polskim i Czeskim podjęliśmy działania mające na celu ujednolicenie identyfikacji wizualnej w obu krajach.

acp_2019

Zmiana logo i wizerunku firmy jest bardzo ważnym wydarzeniem w naszej działalności. To kolejny krok do dalszych zmian, umacniania dotychczasowych i budowania nowych relacji z naszymi Klientami. To kontynuacja kierunku rozwoju firmy, którym jest dostarczanie nowoczesnych technologii i urządzeń najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że nasz nowy, dostosowany do dzisiejszych trendów projektowych znak firmowy, będzie łatwo identyfikowany z Audio Center Poland i przypadnie Państwu do gustu.

acc_2019

Stopniowo będziemy zastępować dotychczasowe logo obecne na naszych stronach internetowych, dokumentach firmowych, portalach społecznościowych, oraz materiałach reklamowych.