Międzynarodowy panel wydawców prasy audio, audio-wideo i wideo ogłosił tegorocznych zwycięzców nagrody EISA 2022/2023. Jesteśmy dumni z tego, że wśród nich znalazły się aż dwie marki, które znajdują się w naszej dystrybucji: MOON oraz ROKSAN.

Firmę MOON wyróżniono w kategorii „System stereofoniczny high-end” za zestaw składający się z kolumn Voice 22 oraz wzmacniacza all-in-one ACE, a ROKSAN za wzmacniacz all-in-one Atessa w kategorii „Wzmacniacz strumieniujący”.

Poniżej uzasadnienia przyznanych nagród:

Roksan| Attessa Streaming Amplifier

„Wyjątkowy projekt Attessy nawiązuje jednocześnie do klasycznych urządzeń Roksana, jak też wnosi powiew świeżości właściwy dla koncepcji nowoczesnych, wszechstronnych wzmacniaczy. Delikatna forma kryje bardzo solidne urządzenie, ze wzmacniaczem w klasie AB i bogactwem opcji przyłączeniowych – kablowych i bezprzewodowych, analogowych i cyfrowych, wśród których wyróżniają się wysokiej jakości phono-stage (MM) i platforma strumieniująca BluOS. Sterowaniem, w tym zadaniami multiroom, zajmuje się aplikacja, jednak wszystko to służy ostatecznie słuchaniu muzyki, o co Attessa zadba wyjątkowo przyjemnym dźwiękiem”.

MOON | Voice 22 & ACE

„Kanadyjska firma, znana już z elektronicznych komponentów hi-fi, uzupełniła ofertę o swoje pierwsze zespoły głośnikowe – Voice 22. To starannie przygotowane, podstawkowe “monitory” z układem dwudrożnym i bas-refleksem, o brzmieniu zrównoważonym, nasyconym i detalicznym. Można je podłączyć do każdego wzmacniacza, a doskonałym partnerem będzie system all-in-one ACE, który integruje końcówki mocy, duży zestaw wejść i platformę strumieniującą MiND 2. Wraz z intuicyjną aplikacją sterującą, system Voice 22/ACE jest rozwiązaniem kompletnym i eleganckim, co docenią zarówno mniej, jak i bardziej wymagający użytkownicy”.

Dziękujemy serdecznie za nagrody i zachęcamy wszystkich
do zapoznania się z tymi produktami u swojego sprzedawcy audio!

Zespół Audio Center Poland