Wspaniałe wieści nadeszły z amerykańskiego magazynu „The Absolute Sound”, w którym Monitor Audio zdobywa cztery nagrody Editors Choice Awards.

Z dumą informujemy, że nagrody Editors Choice magazynu The Absolute Sound za rok 2024 zdobyły kolumny podłogowe Platinum 300 3G, Gold 300 5G, Silver 300 7G i Bronze 500 6G.

Platinum 300 3G
„Kolumny te osiągają ten poziom bez żadnych oszustw i zwodzenia słuchacza. To starannie zaprojektowany i pięknie zbudowany produkt, który gra bez wysiłku nawet z dynamicznym i nasyconym basem materiałem muzycznym oraz wiernie przekazuje barwę i charakter nagrań”.

Gold 300 5G
„Gold 300 z czasem zyskały moją sympatię, dzięki potężnej prezencji i mocnemu brzmieniu. Jest w ich dźwięku naprawdę przyjemna solidność – uzyskana dzięki konstrukcji obudowy i innym technologiom – która przekonała mnie do słuchania coraz większej ilości muzyki”.

Silver 300 7G
„Monitor Audio Silver 300 ustanawiają bardzo wysoki standard dla przystępnych cenowo kolumn podłogowych. Są po prostu sympatyczne i przekazują tyle energii, który sprawia, że palce same wystukują rytm”.

Bronze 500 6G
„Kolumny Monitor Audio Bronze 500 przekroczyły moje oczekiwania pod każdym względem. Ich konstrukcja, łatwość konfiguracji, bogata barwa i subtelne wyższe harmoniczne sprawiają, że są to solidne głośniki o zróżnicowanym brzmieniu”.

Pełną listę zwycięzców można znaleźć w wydaniu The Absolute Sound z marca 2024 roku.

Więcej pod LINKIEM