Jak co roku w grudniu Magazyn Entuzjastów Audio i Melomanów „High Fidelity” przyznał Nagrody Roku – w tym roku wypadające w 200. wydanie magazynu (przy okazji – GRATULUJEMY!).
Bardzo się cieszymy, że w tym roku nagrodzona dwa produkty dystrybuowanych przez nas producentów.

Kategoria KOLUMNY GŁOŚNIKOWE: Monitor Audio – MONITOR 300 (G4)

Monitor 300 G4 są uniwersalnymi kolumnami, schodzą nisko na basie i mają duży rozmach. Brytyjski producent przygotował kolumny, które „wchodzą” miękko i gładko, które nie nudzą się nawet w dłuższych odsłuchach. Są nieco ciepłe, pierwszy plan jest dość blisko nas, a wysokie tony są nieco wycofane. Ale to wszystko jest zrobione z wyczuciem i w jakimś celu. A celem tym jest nasze zadowolenie ze słuchanej muzyki. To świetny przykład na to, jak z kompromisy przekuć w zaletę i potwierdzenie umiejętności inżynierów Monitor Audio.

TEST: № 198 | październik 2020, czytaj TUTAJ
Wyróżnienie: RED Fingerprint

Dwa subwoofery S/510, po jednym na kanał, zmieniły brzmienie ultradrogiego systemu tak, jak żaden inny pojedynczy komponent. Nie mam dla nich miejsca, ale gdybym miał, już bym je kupował. A jeśli miejsce w ogóle nie byłoby problemem pomyślałbym o dwóch zestawach, po trzy subwoofery w każdym. Zacznijmy od jednego, a będziemy mieli jasną ścieżkę rozwoju.

TEST: № 192 | kwiecień 2020, czytaj TUTAJ