Jeśli high-end, to tylko MOON
Simaudio MOON 888

MOON 888 to najlepszy w historii wzmacniacz mocy tej firmy. Niesamowita moc wyjściowa jest tak naprawdę określana w bardzo zachowawczy sposób na „zaledwie” 1,2 KM (888 W). Stoi za tym gigantyczny zasilacz połączony z sekcją wyjściową o mocy 8 kW i ogromnymi radiatorami z odlewanego aluminium, pozwalającymi na wysterowanie dokładnie każdych kolumn, jakie zostały wymyślone. To nie jest po prostu kolejny wzmacniacz. To deklaracja. To pomysł doprowadzony w każdym detalu do ekstremum. Wzmacniaczy można będzie posłuchać w kompletnym systemie tej firmy.
PGE Narodowy pokój nr 214

Głośniki jubileuszowe
MONITOR AUDIO Silver 100 Limited Edition

Brytyjski Monitor Audio od 50 lat jest liderem w dziedzinie rozwoju kolumn. Firma została założona w 1972 roku i aby uczcić swój jubileuszowy rok, wprowadziła na rynek ściśle limitowaną wersję wielokrotnie nagradzanego modelu Silver 100 Limited Edition. Kolumny oferowane są w klasycznym wykończeniu Heritage Green i są wyposażony w anodowany złoty przetwornik niskotonowy C-CAM i unikalny numer identyfikacyjny z tyłu, oferując tę samą niesamowitą jakość dźwięku co oryginał. To naprawdę rzadka okazja, by fani mieli u siebie w domu część historii naszej marki.
PGE Narodowy, pokój nr 212

Kino domowe, jakiego nie znacie
MONITOR AUDIO Cinergy

Cinergy jest przełomowym systemem kolumn do kina domowego firmy Monitor Audio. Jej inżynierowie zastosowali w nim wszystko, czego nauczyli się w ciągu 50 lat jej historii, dodając do tego wiele elementów nieznanych w branży. Kolumny brzmią nieprawdopodobnie dobrze i są bardzo łatwe w montażu. Ich wygląd jest równie zachwycający – choć przeznaczone są od montażu w ścianie wyglądają równie dobrze, jak klasyczne kolumny stereo.
PGE Narodowy, ekspozycja otwarta

Subwoofery dla audio i kina domowego
REL HT 1510 Predator, 1205 mk2, 1003 mk2

REL jest specjalistą, który od lat oferuje subwoofery grające równie dobrze w stereo, jak i w kinie domowym. Dzięki połączeniom wysokopoziomowymi oraz specjalnym filtrom subwoofery te zachowują charakterystykę dźwięku całego systemu audio. W tym roku warto zwrócić uwagę na absolutne nowości, modele HT 1510 Predator, HT 1205 mk2 oraz HT 1003 mk2. To wcale nie są najdroższe modele tej firmy, ale prezentują wszystko to, co w niej najlepsze.

PGE Narodowy, ekspozycja otwarta