Tegoroczny, już 32. Finał WOŚP odbywa się pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. Warto przypomnieć, że tym razem Fundacja planuje kupić urządzania dla diagnostyki obrazowej, m.in. rezonanse magnetyczne i aparaty ultrasonograficzne, diagnostyki czynnościowej, m.in. polisomnografy i przenośne spirometry, diagnostyki endoskopowej, m.in. systemy do badań bronchoskopowych w nawigacji wewnątrzoskrzelowej i bronchoskopy, urządzenia do rehabilitacji – sprzęt do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc, torakochirgurgii, m.in. systemy elektrokoagulacji i kriosondy.

Jesteśmy zaszczyceni tym, że możemy być częścią tej szczytnej akcji Specjalnie dla początkujących melomanów wybraliśmy dwa, doskonałe produkty firmy Pro-Ject: JUKE BOX E – komplety system składający się z gramofonu i aktywnych głośników, oraz przepiękny gramofon Essential III George Harrison.

Juke Box E jest gramofonem ze zintegrowanym przedwzmacniaczem gramofonowym, odbiornikiem Bluetooth, przedwzmacniaczem liniowym oraz końcówką mocy. Jedyne czego mu potrzeba to podłączenia kolumn głośnikowych – otrzymujemy wówczas kompletny system audio.

Z kolei gramofon Essential III George Harrison to wynik współpracy pomiędzy firmami Pro-Ject Audio Systems oraz Universal Music Group. To popularny model Essential III, ale z motywem Georga Harrisona, unikatowym zdobieniem przygotowanym przez pracownię Studio Number One. Podstawę zdobi litografia zaprojektowaną przez amerykańskiego artystę street-artowego, Sheparda Faireya.

Wszystkie zgromadzone środki zostaną przekazane WOŚP. Zapraszamy do licytacji!

https://allegro.pl/oferta/gramofon-pro-ject-essential-iii-george-harrison-edition-limited-edition-15062237338
https://allegro.pl/oferta/pro-ject-juke-box-e-red-system-hifi-stereo-gramofon-wzmacniacz-glosniki-15053838353