Po wprowadzeniu w ostatnim czasie do swojej oferty kilku nowych kabli sygnałowych, angielska firma Chord Company ponownie wykorzystała swoje 37-letnie doświadczenie, tym razem do stworzenia nowych kabli zasilających, oferując miłośnikom dobrego brzmienia kabel Clearway Power.

Clearway Power, który pomimo swojej niskiej ceny oferowany jest z dożywotnią gwarancją Chord Company, dołącza do najnowszych kabli w serii Cleaway: Clearway USB i Clearway Streaming, co daje kompletną ofertę kabli cyfrowych, analogowych, głośnikowych i zasilających.

Clearway Power to idealny pierwszy krok do modernizacji systemu zasilania. Zaprojektowany i ręcznie zbudowany w Wielkiej Brytanii, Clearway Power wyposażony został w niezwykle skuteczny ekran z podwójnej folii, zarówno aby zminimalizować interakcje z pobliskimi kablami, jak i po to, aby zmniejszyć wpływ szumów HF, zmory współczesnych gospodarstw domowych.

Budowa Clearway Power oparta jest trzech wielożyłowych przewodnikach miedzianych o wysokiej czystości. jest również zabezpieczony przed zniekształceniami pochodzącymi od drgań – wewnętrzna i zewnętrzna izolacja to PVC, materiał charakteryzujący się wysokim tłumieniem mechanicznym. Drgania tłumi również zewnętrzna powłoka z materiału o wysokiej gęstości.

Clearway Power wyposażono w wysokiej jakości wtyczki Euro (Schuko), a kabel dostępny jest w konfiguracji z wtyczkami IEC lub Fig8. Wtyczki australijskie i amerykańskie dostępne są na zamówienie.

Standardowe długości kabla to 1, 1,5, 2 i 3 metry, długości niestandardowe na zamówienie.