Chord Company, firma która opracowała technologię stojącą za listwami PowerHAUS, zaproponowała ją właśnie w znacznie niższej cenie, dzięki czemu może się ona stać częścią systemów początkujących miłośników muzyki.

Zaprojektowana samodzielnie przez inżynierów naszej firmy ma za zadanie redukować szumy wysokoczęstotliwościowe, a tym samym poprawiać jakość dźwięku systemów audio, audio-wideo oraz custom. Znalazły w niej zastosowanie nasze rozwiązania związane z produkcją kabli, inżynierii materiałowej oraz technik produkcyjnych.

Listwa PowerHAUS P6 została zaprojektowana w podobny sposób, co droższe modele PowerHAUS M6 i PowerHAUS S6, które trafiły do sprzedaży w 2022 roku. Kontynuuje tym samym filozofię bezkompromisowych technik opracowanych przez Chord Electronics w połączeniu z wszechstronnością, wysokiej klasy budową oraz, opracowaną przez nas, technologią ARAY, służącą do redukcji szumów.

 W ręcznie wykonywanej listwie PowerHAUS P6 odnajdziemy to, co w inżynierii i zrozumieniu transferu sygnału i energii jest najlepsze, a to wszystko przy zachowaniu niewysokiej ceny, dzięki której z tych rozwiązań można będzie skorzystać w niedrogich, budżetowych systemach audio i audio-wideo. Listwa dostarczana jest z kablem zasilającym z prostym wtykiem 16 A, ale można ją również nabyć z kablami Chord Company, na przykład z Clearway Power, z wtykiem kątowym (prawym).

Cena detaliczna 2990 zl