Heinz Lichtenegger, właściciel firmy Pro-Ject, będzie obecny na wystawie Audio Video Show 2023, która odbędzie się w dniach od 27 do 29 października w Warszawie.

Heinz Lichtenegger jest jedną z najciekawszych osobistości świata audio, a jego historia związana z tą branżą sięga kilkadziesiąt lat w wstecz, kiedy to był dystrybutorem highendowych marek w Austrii. W 1990 roku zakłada firmę Pro-Ject Audio Systems mającą produkować gramofony. Sukces zaskoczył wszystkich i od tamtego czasu firma ta stała się synonimem wysokiej klasy, niedrogich gramofonów, a także elektroniki z serii Box. Wszystkie produkty Pro-Jecta są produkowane w Unii Europejskiej – gramofony w dawnych zakładach Tesli w Czechach, a elektronika na Słowacji.

Gramofony oraz akcesoria Pro-Ject oferują najlepszą jakość dźwięku na każdym poziomie cenowym. Nie tylko stosunek jakości do ceny, ale długoterminowa gwarancja niezawodności wraz z łatwą obsługą to są podstawowe walory, cenione na całym świecie.

Zapraszamy do rozmów i spotkań z tym niezwykłym człowiekiem na stadionie PGE Narodowy – otwarte stoisko z gramofonami Pro-Ject na pierwszym piętrze w sobotę 28 października o 11:30. (trybuna zachodnia, W4).