Wyróżnienie AVForums Recommended Award

Brytyjski portal internetowy AVForums opublikował bardzo dobrą recenzję kolumn Monitor Audio z serii Gold oraz subwoofera Antra w systemie surround. W teście czytamy:

„System ten charakteryzuje się wyrafinowaną estetyką i dizajnem, wykorzystuje też ciekawe materiały, zachowując przy tym elegancję.”

Podczas testu recenzent Matthew Eisengruber obejrzał kilka filmów, aby przetestować możliwości systemu 5.1, w tym takie tytuły, jak: „Doctor Sleep”, „No Time to Die”, „Sicario” i „Blade Runner 2049”, na podstawie czego powiedział: „czystość głosu z kanału centralnego była przez cały czas doskonała”, dodając: „następną rzeczą, którą zaobserwowaliśmy zarówno ja, jak i moja żona, było to, jak doskonała była zrozumiałość mowy”.

 

Po obejrzeniu „Sicario 2: Soldado” Matthew dodał: „w tym momencie przestałem robić notatki i po prostu cieszyłem się wrażeniami dźwiękowymi, jakie oferował film”.

Po przejściu na hip-hop, z muzyką DRAM i Lil Yachty, Matthew pisał: „Anthra wygenerował ten wyjątkowy bas, nigdy się przy tym nie męcząc”.

Po przepuszczeniu szansy na recenzję piątej generacji kolumn Gold, w 2019 roku, Matthew teraz doszedł do wniosku: „Zdecydowanie żałuję, że nie posłuchałem ich tyle lat temu”.

System 5.1 kolumn z serii Gold z subwooferem Anthra otrzymał od redakcji wyróżnienie AVForums Recommended Award.

Cały test pod LINKIEM