Moon 600i V2 to wzmacniacz zintegrowany, który znajduje się znacznie wyżej w hierarchii kanadyjskiego producenta, aniżeli recenzowane wcześniej urządzenie „all-in-one” o jakże ciekawej nazwie ACE.

O ile w tamtym przypadku można było mówić o produkcie, który łączy streaming oraz amplifikację w jednej obudowie i do tego ma – jak na połączenie możliwości i brzmienia – jeszcze w miarę przystępną cenę, to w przypadku modelu 600i V2 sytuacja jest już zgoła odmienna. Bo tym razem mamy do czynienia z wyspecjalizowaną integrą, która nie tylko ceną, ale także wyglądem aspiruje do jakże lubianego i – nie oszukujmy się – niekiedy nadużywanego określenia: „hi-end”. Faktem jest, że jeżeli popatrzymy na ofertę kanadyjskiego producenta, to 600i V2 jest de facto drugim „od góry” wzmacniaczem zintegrowanym. Powyżej niego jest sporo droższy 700i V2, a później producent proponuje nam już w pełni dzielone na przedwzmacniacze i końcówki mocy rozwiązania, których apogeum reprezentują flagowe monobloki 888.

Jednocześnie pojawia się tutaj jeszcze inna, godna zauważenia kwestia. Otóż Moon 600i V2 przy swojej cenie, która wynosi nieco ponad 50 tysięcy złotych – w pewnym sensie wchodzi też na terytorium całkiem sporych końcówek mocy takich, jak chociażby recenzowana swego czasu na łamach hifizone.pl Ultima 5 brytyjskiej marki Chord. …

Cały test pod LINKIEM