Magazyn „Hi-Fi i Muzyka” ogłosił Nagrody Roku 2024. Wśród nich znalazły się produkty będące w dystrybucji Audio Center Poland: gramofon Audio Alva TT V2 oraz kolumny podłogowe Monitor Audio Platinum 300 3G. Obydwa bardzo się redakcji spodobały, a w podsumowaniu nagród czytamy:

„Gramofon ma wbudowany phono stage MM oraz moduł BT w standardzie aptX HD (24 bity/48 kHz). Stonowana czarno-szara kolorystyka nadaje urządzeniu wygląd tyleż nowoczesny co szlachetny, a zamontowana fabrycznie wkładka podnosi jego wartość postrzeganą i wpływa na brzmieniową.
Alva TT V2 preferuje połączenia przewodowe. Z własnym stopniem korekcyjnym stawia na kontrolę brzmienia, lekko podkreślając górę pasma, utwardzając faktury oraz wyostrzając kontrast. Z zewnętrznym preampem dźwięk pięknie rozkwita, a wszelkie troski znikają. Znikają także wspomniane wyostrzenia i szklistość. Pasmo się wyrównuje, a dynamika zapewnia sprawny atak i różnicowanie dźwięków. Jest detal, jest także gładkość. Ważną rolę odgrywają lekko ocieplone barwy i ich odcienie. Można się zasłuchać”.

„Brytyjskie kolumny imponują masywną bryłą, starannym wykończeniem i zaawansowaną konstrukcją. Dzięki wypukłemu frontowi, zaokrąglonym krawędziom pionowym i wklęsłej tylnej ściance wyglądają zgrabnie, wręcz lekko, choć każda waży 54 kg.
Kolumny grają swobodnie i relaksująco. Nie wysilają się na skrajach pasma, a nasycona średnica wydaje się tak naturalna, że trudno byłoby ją posądzić o najmniejsze zniekształcenie. Z nagrań audiofilskich Platinum 300 3G wyłuskują nawet niuanse, które mniej wyrafinowane zestawy pomijają. Natomiast niedoskonałości zostają wyrozumiale i mile dla ucha wygładzone. Zróżnicowane barwy wokali, dynamika orkiestry symfonicznej czy fortepianu zbliżają przekaz do tego, jaki znamy z koncertów. Słuchanie Monitor Audio to nieprzerwana czysta przyjemność”.