Amerykański magazyn „Positive feedback” opublikował test przedwzmacniacza liniowego Simaudio Moon 740P z zewnętrznym zasilaczem 820S:

„Przedwzmacniacz Moon 740P to znakomite urządzenie w tym przedziale cenowym, a dodanie do niego 820S daje nam niesamowitą kombinację. Byłem pod wrażeniem wpływu zewnętrznego zasilacza Simaudio Moon 820S na ten przedwzmacniacz – efekty przekroczyły moje oczekiwania. Odłączenie przedwzmacniacza Simaudio z mojego systemu i powrót do własnego przedwzmacniacza też zrobiło na mnie równie duże wrażenie. Często łatwiej jest usłyszeć kontrast między dwoma elementami wyposażenia po zaaklimatyzowaniu się do nowego urządzenia po to, aby następnie przełączyć się z powrotem na stare, i tak właśnie było w tym przypadku. Całkowicie zniknęła moc i dynamika, które zapewniał 820S, a muzyka bez niego wydawała się nieco zbyt łagodna.

Każdy, kto posiada już urządzenia Simaudio współpracujące z zewnętrznym zasilaczem lub rozważa ich zakup, powinien zdecydowanie przesłuchać 820S. Bardzo podobał mi się czas spędzony z całym systemem Simaudio, którego miałem zaszczyt przesłuchać. Dziękuję Simaudio, za możliwość wysłuchania twoich produktów!”

Cały test pod linkiem
https://positive-feedback.com/reviews/hardware-reviews/simaudio-moon-740p-preamplifier-and-moon-820s-external-power-supply